Podsumowanie miesiąca | styczeń i luty 2017

Wyjątkowo w tym miesiącu podsumowania z dwóch miesięcy, a to tylko i wyłącznie przez to, że miałam jakiegoś dziwnego lenia i nic mi się nie chciało. Zwłaszcza pisać jakiekolwiek podsumowania. Jednak to już za mną i wracam, wraz z nowymi pomysłami i planami abyście do mnie wracali jak najczęściej.

STYCZEŃ

LUTY

Ponadto na blogu pojawił się nowy cykl okładkowy i oczywiście polecam żebyście zajrzeli i powiedzieli mi jakich książek oczekujecie w zestawieniach.
Postanowiłam też powrócić z kilkoma cyklami, a mianowicie już w marcu powinien pojawić się odnowiony cykl felietonów Nieidealnej, Serialove Zaczytanej Majki czy Pięć pytań do... Co oprócz tego? Na mojej stronie Facebookowej został zorganizowany konkurs, więc polecam wziąć udział. Do wygrania książka Niny George. I polecam polubić ogólnie mój profil w mediach społecznościowych. Regularnie zamieszczam tam informacje o najnowszych książkach czy też zdjęcia. Na Snapchacie (liliannamscott) możecie podglądać co robię oprócz czytania książek. Chcę żebyście mieli wpływ na to jakie treści zamieszczam na blogu, więc proszę koniecznie dajcie mi znać co chcielibyście zobaczyć. Myślę, że jeśli się uda, to spełnię choć część z tego o czym mówicie. Dzięki temu Wy będziecie zadowoleni, a mnie da to niesamowitą frajdę i zabawę. Nie ukrywam, że taki materiał może bardzo mi się przydać do pracy magisterskiej.

13 komentarzy

 1. Same cudowne książki. Muszę przeczytać "P.S. I Like You" :D Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie miałem okazji czytać żadnej z powyższych. Aktualnie kończę "Slow life. Zwolnij i zacznij żyć" i czwartą część "Harry'ego". Swoją drogą, lubię jak ktoś wymyśla jakieś ciekawe blogowe serie i cykle :)

  http://brewilokwencja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow świetny wynik! :D Kilka z tych książek, które wymieniłaś, sama chciałabym też przeczytać :D Zobaczymy jak to pójdzie ;P
  Zaczytanego marca ;*

  Zabookowany świat Pauli

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się doczekać kiedy przeczytam "Diabolike", "PS: I like you" oraz "November 9", a niestety jak na razie na mojej półce znajduje się jedynie książka Colleen Hoover. Poza tym jestem bardzo ciekawa twoich opinii na ich temat :D
  Pozdrawiam i zapraszam na moje podsumowanie miesiąca :)

  czytamogladampisze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałaś bardzo udany początek roku :) Gratuluję!
  Coraz bardziej zaczynam się przekonywać do "Diaboliki" i chyba w końcu przeczytam ;)
  Pozdrawiam :D
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam, że Diabolika zawiera wiele brutalnych scen. Czy możesz to potwierdzić? Ja ze swojej strony wrzucę Wam fajnego newsa, że kolejna część Hoover “It end with us” będzie w Polsce w październiku, a autorka pracuje już nad kolejną książką: “Without Merit”. Więcej szczegółów na blogu, który współtworzę: NOWA KSIĄŻKA COLLEEN HOOVER I POLSKA PREMIERA “IT ENDS WITH US.. Polecam i do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ja wiem czy wiele brutalnych scen. Jakoś tego nie odczułam, dla mnie były drastyczne, ale taki charakter ma ta powieść. :)

   Usuń
 7. Same najlepsze książki! A ja mam takie małe pytanie, zamierzasz jeszcze pisać Outcast?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak mam w planach do niego wrócić w najbliższym czasie^^

   Usuń
 8. Do you need free Twitter Re-tweets?
  Did you know that you can get these AUTOMATICALLY & TOTALLY FOR FREE by using You Like Hits?

  OdpowiedzUsuń