Podsumowanie miesiąca | kwiecień 2017

Tuesday, May 02, 2017

Miesiąc kwiecień szybko mi zleciał i został tylko miesiąc aby skończyć i oddać pracę magisterską. Potrzebuję motywacji, więc proszę ściskajcie mocno za mnie kciuki żeby się udało. W tym poście przedstawię także kilka rzeczy, jakie zmienią się w najbliższych tygodniach i miesiącach.

W kwietniu przeczytałam:

Nie jest to jakaś długa lista, ale bardziej skupiłam się na pracy magisterskiej. Jak wiecie lub nie moja praca skupia się na moim blogu i analizuję go pod kątem wszystkiego. Błędów, jakości recenzji i wszystkiego co może być z tym związane. Co za tym idzie widzę ile muszę zmienić. Gdy już będę po napisaniu pracy magisterskiej wezmę się porządnie za poprawę wszystkich postów. Recenzje z wcześniejszych lat poprawię oraz właściwie otaguję abyście mogli je znaleźć. Oczywiście jak widać, zmieniłam też szablon i mam nadzieję, że Wam się spodoba. Nie zawieszam bloga, więc recenzje będą pojawiały się dalej, ale w tym miesiącu moim priorytetem jest praca magisterska.

Pozdrawiam
Maja

Może spodobają Ci się te posty

2 komentarze

  1. Przesyłam Ci masę motywacji - pisz, pisz, będziesz miała w końcu z głowy. ;-) Powodzenia :*

    ReplyDelete
  2. Bardzo ciekawe książki udało Ci się przeczytać - "Zakazane życzenie", "Firstlife" oraz Tysiąc pięter" mam w planie :)
    Powodzenia w pisaniu pracy!
    houseofreaders.blogspot.com

    ReplyDelete

Obserwatorzy

Google+

lubimyczytac.pl