• ARTYKUŁY
  Przeczytaj artykuły związane z tematyką książkową i nie tylko! Chcesz nas poznać i dowiedzieć się, co polecamy? Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • CYKLE KSIĄŻKOWE
  Tutaj poczytasz o wszystkich cyklach książkowych, które są obecnie prowadzone na stronie ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • RECENZJE
  Wszystkie recenzje dostępne w jednym miejscu! Zajrzyj tutaj ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, witamy Cię na blogu prowadzonym przez dwie, zupełnie różne dziewczyny, które połączyła miłość do książek! ❤ Znajdziesz tu szeroką gamę gatunków, opinii i wrażeń około-książkowych. Śmiało, rozejrzyj się tutaj!

Mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej ❤
CHCESZ PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?
CZYTAJ WIĘCEJ

Podsumowanie miesiąca | sierpień 2016


Sierpień zaliczam do udanego miesiąca. Dziewięć książek, gdzie łączna liczba stron to 3397. Muszę przyznać, że niektóre z nich mocno mnie chwyciły za serce i wyłam jak bóbr. Niestety wśród listy znalazły się i takie, które mnie mocno rozczarowały i myślałam, że będą one dużo lepsze.

Kim Holden, Promyczek, Wydawnictwo Filia;

 Za książki bardzo serdecznie dziękuję:


A Wy co przeczytaliście i moglibyście mi polecić?

Komentarze

 1. "Promyczek" i "Kiedy pada deszcz" mnie zachwyciły. "Powietrze, którym oddycha" to bardzo dobra książka. "Prawo Mojżesza" muszę przeczytać jak najszybciej - dzisiaj premiera, a ja już zaczęłam się za nią rozglądać ;)
  Świetny wynik - powodzenia we wrześniu!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, świetne wyniki! :D Również czytałam w tym miesiącu „Jak powietrze”, niestety ta książka na pewno trafi do sierpniowych rozczarowań. :/ Ja jeszcze walczę z czasem, by skończyć ostatnią książkę w tym miesiącu. Zostało 200 stron, zobaczymy. :D Życzę równie świetnych wyników jak te sierpniowe we wrześniu! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ah, zazdroszczę takiego cudownego stosiku *.* Sama poluję na cztery spośród wymienionych książek, a "Promyczek" czeka u mnie na półce i mam nadzieję przeczytać go w najbliższym czasie.

  Gratuluję tak dobrego wyniku i życzę zaczytanego września ^^
  Książki bez tajemnic

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wynik! I te książki! Same cudowności! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O, zazdroszczę książek! :O

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz