Podsumowanie miesiąca | październik 2016

Nie sądziłam, że uda mi się przeczytać tyle książek w październiku. Biorąc pod uwagę to, że miałam naprawdę urwanie głowy, jestem zadowolona. Udało mi się nawet odpocząć i poczytać w zaciszu. To pozwoliło mi by naładować akumulator na miesiąc listopad! Planuję by w tym nadchodzącym miesiącu przeczytać ciut więcej niż w tym. Mam nadzieję, że się uda. A jak u Was minął czytelniczy październik? 


Najlepsza książka w tym miesiącu to Fobos.
Natomiast najsłabsza to Czy wspominałam, że za Tobą tęsknię?

Za książki serdecznie dziękuję:Oprócz dziewięciu przeczytanych książek, udało mi się obejrzeć film pt. Planeta Singli. Lekka i bardzo fajna polska komedia romantyczna. Oczywiście rozpoczął się też nowy sezon The Walking Dead i pierwszy odcinek okazał się być mocnym i bardzo dobrym początkiem. Oby następne były tak dobre.

5 komentarzy

 1. Chciałabym mieć taki udany miesiąc za sobą :P niestety, ostatnimi czasy brakuje czasu na czytanie :( pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny wynik! Mi nawet nie udało się przeczytać połowy z tego przez nadmiar nauki :(
  Życzę udanego listopada! Pozdrawiam :) Dolina Książek

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama chciałabym obejrzeć w końcu Planetę singli. :) Gratuluję również dobrego wyniku. Czytałam też "Przez niego zginę" i "Nerve". Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę, że masz za sobą "Przez niego zginę", bo ja jakoś nie mogę się zabrać za tę książkę. Cały czas odkładam ją w czasie. Może uda mi się przeczytać ją w grudniu - oby ;)
  Wynik piękny - życzę Ci równie zaczytanego listopada!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyniku! "Ch...owa Pani domu" to mój ulubiony (anty)poradnik! :)
  Myślałam, że najsłabszą będzie "Imagines". Mam nadzieję, że "Czy wspominałam, że za tobą tęsknie" mi się spodoba, bo bardzo długo na tą część czekałam :(

  OdpowiedzUsuń