AUTORKA


Zaczytana Majka czyli Martyna.
Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacji reklamy i PR oraz Filologii Polskiej ze specjalności edytorstwa.
Miejsce zamieszkania: Rzeszów.


Blog powstał w 2014 roku pod wpływem chwili. To miała być odskocznią od codzienności i nudy, gdy byłam przykuta do łóżka po operacji kolana. Ta jakby się miało wydawać krótka i chwilowa odskocznia stała się moim hobby oraz rozbudziła we mnie chęć poszerzenia własnych horyzontów. Dziennikarstwo, które studiowałam było też kolejnym impulsem, które popchało mnie w miejsce, w którym jestem teraz. Prowadzenie i ciągła chęć rozwoju rozwinęła moją kreatywność, a rozwijanie tej strony internetowej to ciągłe nowe cele. Nie zatrzymuje się, bo w lutym 2018 roku - rozpoczęłam kolejny cel. Kanał na YT, który ma urozmaicić stronę internetową oraz pomóc mi w realizacji marzeń, jakie sobie postawiłam. Blog też pomógł mi zrozumieć po operacji kolana, że mogę znaleźć zupełnie nowy kierunek w życiu i dzięki temu nauczyłam się też więcej o sobie.

Co uwielbiam robić oprócz czytania książek? Uwielbiam chodzić do kina i zasłuchiwać się w muzyce. W wolnych chwilach piszę też krótkie opowiadania, które publikuje na platformie Wattpad. Nie marzę by zostać drugą Anną Todd, ale pisanie było ze mną od zawsze. To ono pozwoliło mi przetrwać najgorsze momenty w moim życiu oraz wyładować negatywne emocje. Nigdy nie rozstaję się też z moim kalendarzem, który jest zawsze w mojej torebce obok książki. Kto wie, może to właśnie podróżując tramwajem, pociągiem lub autobusem, wydarzy się coś, co będzie zasługiwało na zapisanie i zapamiętanie.

Ja w mediach społecznościowych:
Facebook: Zaczytana Majka
Instagram: @zaplatanamaja
Twitter: @liliannamai
Youtube: Zaczytana Majka
Snapchat: @liliannamscott


0 comments