• ARTYKUŁY
  Przeczytaj artykuły związane z tematyką książkową i nie tylko! Chcesz nas poznać i dowiedzieć się, co polecamy? Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • CYKLE KSIĄŻKOWE
  Tutaj poczytasz o wszystkich cyklach książkowych, które są obecnie prowadzone na stronie ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • RECENZJE
  Wszystkie recenzje dostępne w jednym miejscu! Zajrzyj tutaj ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, witamy Cię na blogu prowadzonym przez dwie, zupełnie różne dziewczyny, które połączyła miłość do książek! ❤ Znajdziesz tu szeroką gamę gatunków, opinii i wrażeń około-książkowych. Śmiało, rozejrzyj się tutaj!

Mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej ❤
CHCESZ PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?
CZYTAJ WIĘCEJ

#527 - Czasami lepiej nie wiedzieć...

Pamiętam, że do książki „Złota dziewczyna” podeszłam bardzo ostrożnie i nie za bardzo wiedziałam czy klimat tej powieści mi się spodoba. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę, dlatego też nie mogłam doczekać się kontynuacji... I w końcu jest, mogłam sięgnąć po kolejną i cieszyć się jedną z nowości na mojej półce z książkami.

Drugi tom z serii Tajemnice to kontynuacja wydarzeń, z jakimi przyszło nam się zapoznać. W dalszym ciągu narracja prowadzona jest przez dwie główne bohaterki. Raven jest zdeterminowana wraz z Asherem żeby odnaleźć Lark. Doskonale zdają sobie sprawę, że jej zniknięcie nie jest przypadkowe i im więcej dowiadują się o tajemniczym życiu dziewczyny, tym bardziej oni mogą popaść w kłopoty. Co tak naprawdę się stało? Odpowiadając kolejno na pytania, rodzą się kolejne niedomówienia. Czy prawda jest w ogóle możliwa i czy Asher, który pomaga dziewczynie jest godny zaufania?

Sophie Davis
Platynowa zdobycz
Tajemnice #2
Wydawnictwo Kobiece
Tłumaczenie: Edyta Świerczyńska

„Platynowa dziewczyna” była równie fascynująca, co pierwszy tom. Niespodziewane zwroty akcji i bardzo specyficzni bohaterowie, którzy zmieniali się wraz z rozwojem fabuły. A to muszę podkreślić, że bardzo często brakuje tego w powieściach. Intryguje mnie historia Lark, ponieważ w książce została określona jako księżniczka. Nie tylko ze względu na swój styl życia czy bogactwo, ale przez jej zaginięcie. Raven oraz Asher byli bardzo zdeterminowani, aby odgadnąć to, co zostało zapisane w dzienniku zaginionej. Mroczne tajemnice ukryte przed światem. Czy zdążą na czas, aby pomóc Lark, czy naprawdę grozi jej niebezpieczeństwo, a może oni sami otworzyli puszkę Pandory i ściągnęli na siebie kłopoty? Tego nie mogę powiedzieć, ale to wciągająca historia.

Styl powieści jest bardzo dobry i wciąż pisany jest w podobnym tonie jak pierwsza część. Nie wiem nawet, kiedy doszłam do końca. Chciałabym bardzo następny tom, aby dowiedzieć się, co wydarzyło się dalej. Mam nadzieję, że Wydawnictwo Kobiece nie pozwoli nam długo czekać na to. Autorka pisze bardzo dobrze i to, co pisze trzyma czytelnika w napięciu. I co mogę więcej powiedzieć? Polecam i fanom oraz tym, którzy zastanawiają się nad tą serią. Uważam, że warto.


Komentarze

Prześlij komentarz