Urocza i optymistyczna historia miłosna w sam raz na lato!

Lato przed nami, a Feeria Yong przygotowuje świetną premierę i myślę, że fani Kasie West bardzo się ucieszą. Ja nie mogę się już doczekać tej wakacyjnej lektury!

Kate Bailey nie przepada za ludźmi. Woli spędzać czas samotnie, nad jeziorem, gdzie może cieszyć się ciszą i spokojem. Właściwie sama więc nie wie, dlaczego dała się namówić swojej najlepszej przyjaciółce Alanie na udział w zajęciach, podczas których powstaje popularny szkolny podkast. A już na pewno nie spodziewała się, że to ona go poprowadzi. Na żywo. I co, ma teraz odbierać telefony i udzielać porad na antenie? Ha, ha.
Wygląda jednak na to, że Kate dobrze sobie – nomen omen – radzi w narzuconej roli. Komplikacje pojawiają się, gdy odbiera telefon od anonimowego chłopaka, który prosi o pomoc w sprawie swojej sekretnej miłości. Dziewczyna jest przekonana, że rozmawia z super przystojnym Diegiem Martinezem o Alanie, swojej najlepszej przyjaciółce. Bardzo się cieszy ze szczęścia koleżanki, ale wkrótce sama odkrywa, że rodzi się w niej uczucie do Diega. No tak, łatwo i przyjemnie jest doradzać innym, trudniej zastosować te rady w swoim własnym życiu…  

Kasie West
Słuchaj swego serca
Wydawnictwo Feeria Young
Premiera 1 sierpnia 2018 r.

Książkę możecie zamówić na:

2 komentarzy

  1. Książka idealna na lato. Na hamak z dobrą kawą.

    OdpowiedzUsuń
  2. Aż sama się sobie dziwię, ale zachęcił mnie ten opis!
    Na lato jak znalazł!

    OdpowiedzUsuń