Ekscytujący romans!

Ta książka to dla mnie jedna z najważniejszych premier lipca. Revved od Wydawnictwa Niezwykłego już 4 lipca w księgarniach.

Samantha Towle jest autorką licznych bestsellerów z list "New York Times”, "USA Today” i "Wall Street Journal”. Swoją pierwszą powieść zaczęła pisać podczas urlopu macierzyńskiego w 2008 roku – skończyła ją pięć miesięcy później i od tamtej pory nie wypuściła pióra z rąk.
    Wśród jej najbardziej znanych powieści znajdują się zarówno współczesne romanse: The Mighty Storm, Wethering the Storm, Taming the Storm i Trouble, jak i powieści z gatunku romansów paranormalnych: The Bringer i seria o Alexandrze Jones. We wszystkich jej książkach rozbrzmiewa muzyka The Killers, Kings of Leon, Adele, The Doors, Oasis, Fleetwood Mac, Lany Del Rey i jej innych ulubionych artystów.
Samantha Towle urodziła się w Hull, jest absolwentką Uniwersytetu Salford. Obecnie wraz z mężem i dwójką dzieci mieszka we wschodnim regionie hrabstwa Yorkshire.
Samantha Towle
Revved
Revved #1
Wydawnictwo NieZwykłe
Premiera 4 lipca 2018 r.

Mechanik rajdowy Andressa „Andi” Amaro ma jedną złotą zasadę: nigdy nie umawia się z kierowcami. Nie zamierza jej łamać – i ma ku temu dobre powody.
Carrick Ryan jest niegrzecznym chłopcem Formuły 1. Na jego widok kobiety tracą rozsądek, a dźwięk irlandzkiego akcentu rzuca je na kolana. Carrick jeździ szybko i żyje jeszcze szybciej. Gdy rozpoczynał karierę zawodową, był najmłodszym kierowcą w historii Formuły 1; pięć lat później jest jednym z najlepszych. Od kolejnych rekordów szybciej zdobywa tylko kobiece serca. 
Gdy Andi otrzymuje propozycję pracy marzeń w ekscytującym świecie Formuły 1, opuszcza rodzinny dom w Brazylii z przekonaniem, że będzie w stanie pracować z Carrickiem; jednak nic nie przygotowało jej na najsilniejsze zauroczenie, jakie kiedykolwiek przeżyła.
Andi nie potrafi przestać myśleć o mężczyźnie, z którym nie może być; jej złota zasada zostanie poddana najtrudniejszej z prób, gdyż Carrick zdecydował, że zdobędzie Andi… i nie cofnie się przed niczym, by to zrobić.

2 komentarzy

  1. Zapowiada się bardzo ciekawie. Nie mówię nie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. OMG, jakie to genialne! Już sam opis zachwyca. Chcę tę książkę!
    POCZYTAJ ZE MNĄ

    OdpowiedzUsuń