• ARTYKUŁY
  Przeczytaj artykuły związane z tematyką książkową i nie tylko! Chcesz nas poznać i dowiedzieć się, co polecamy? Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • CYKLE KSIĄŻKOWE
  Tutaj poczytasz o wszystkich cyklach książkowych, które są obecnie prowadzone na stronie ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • RECENZJE
  Wszystkie recenzje dostępne w jednym miejscu! Zajrzyj tutaj ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, witamy Cię na blogu prowadzonym przez dwie, zupełnie różne dziewczyny, które połączyła miłość do książek! ❤ Znajdziesz tu szeroką gamę gatunków, opinii i wrażeń około-książkowych. Śmiało, rozejrzyj się tutaj!

Mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej ❤
CHCESZ PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?
CZYTAJ WIĘCEJ

Chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko - recenzja kolorowanki #170 - „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”

Harry Potter jest znaną i lubianą serią czytelniczą na całym świecie. Sama lubię tę serię choć muszę przyznać, że bardziej ekranizacje przypadły mi do gustu. Kolorowanka to coś nowego dla mnie, ponieważ wcześniej nie miałam czasu, by poświęcić choć chwili na taką rozrywkę. Teraz wiem, że częściej będę sięgać po takie sposoby odpoczynku.

Kolorowanka jest pracą zbiorową o wymiarach A4, więc jest to duża wersja dla osób, które uwielbiają spędzać czas kreatywnie. Książka, która ma w sobie różne typy kolorowanek. Niektóre to sceny wyciągnięte prosto z filmu, a inne bardziej szczegółowe, które powiązane są z tematem Harry'ego Pottera i tego co działo się przed tym, gdy ten młody zdolny czarodziej miał w rękach książkę Newta. Muszę przyznać, że dawno niczego nie kolorowałam i miałam z początku problem, bo nie wiedziałam od czego zacząć... miałam dylemat! A gdy już się w końcu zdecydowałam mniej więcej wychodzi mi to tak:Czy polecam Wam kolorowankę? Tak, zwłaszcza jeśli jesteście fanami Harry'ego Pottera lub jeśli szukacie dobrego sposobu na relaks. Myślę, że to świetny sposób na spędzenie nudnego wieczoru, a przy okazji pobudzicie swoją wyobraźnie. To też świetne przypomnienie sobie tego, jak kiedyś za dzieciaka malowało się na potęgę takie cudowności. Oczywiście nie musicie się obawiać o to czy wyjdziecie za linię, przecież chodzi o zabawę, a ona pozwala nam odczuć odrobinę szczęścia!

Autor: praca zbiorowa
Tytuł: Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
Cykl: -
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Strony: 80 Za książkę bardzo serdecznie dziękuję Wydawnictwu HarperCollins Polska! 


Komentarze

 1. Ja sobie raz kupiłam taką ze wzorami, na odstresowanie i lubię po nią sięgać w wolnej chwili ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie Ci idzie kolorowanie :D Ja sama mam ochotę na takie kolorowanki :)
  Pozdrawiam! Dolina Książek

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz