Kilka informacji na temat Cyklu Selekcji

Thursday, July 23, 2015

Ostatnio dostałam komentarz z pytaniem czy wiem coś na temat V tomu z Cyklu Selekcji. Ja i mój zmysł poszukiwań, zaprowadził mnie do kilku ważnych informacji na temat tej serii. Jeśli uwielbiacie Americę i jej córkę Eadlyn zapraszam do rozwinięcia tego postu! Niektóre informacje mogą Wam się spodobać (o ile nie wszystkie).

Na początku główną informacją jaką znalazłam to taka, iż V tom swoją premierę będzie miał w 2016. Nie jest znany jeszcze tytuł ani konkretna data (szkoda!), ale myślę, że premiera może mieć podobną premierę jak IV tom, czyli maj. Ostatni tom również będzie przedstawiony z perspektywy córki Ami i Maxona - Eadlyn. Kolejną informacją jest to, że w październiku 2015 pojawi się Happily Ever After, w której pojawią się:

 • Prince (dwa premierowe pierwsze rozdziały) - nowela Maxon'a
 • Nowela Gwardzisty Aspena
 • Nowela królowej Amberly
 • Nowela Faworytki Marlee
 • Trzy scen z Celeste
 • Bonusowe sceny z Lucy (bonusowa scena z The One)
 • Premiera Epilogu
 • Gdzie oni są teraz?
 • Mapa
 • i różne ilustracje
Ponadto autorka ma plany do kilku innych rzeczy np. chce odnowić całkowicie The Siren (Syrena), który swoją premierę będzie mieć na początku 2016 roku.

Idźmy dalej, bo to nie koniec rewelacji :) Otóż, otóż otóż... WARNER BROTHERS KUPIŁ PRAWA DO FILMU Z CYKLU SELEKCJI. Wiadomo, że próby już się pojawiały, jednak nieudane. Z czego z początku byłam bardzo niezadowolona. Cieszę się jednak, że teraz to WB przejęło pałeczkę i zajmie się produkcją. Uwielbiam filmy, które wychodzą spod ich rąk, to samo tyczy się seriali. Możliwe, że z wielu Was już o tym wie, że być może pojawi się film, ale ja powiem szczerze dawno nie szperałam na temat książek, które uwielbiam i zapewne będę musiała popatrzeć co tam słychać u Julii z trylogii Dotyk Julii.

Może spodobają Ci się te posty

8 komentarze

 1. Oo, to fajnie! Nawet nie wiedziałam, że ma być film :P Będę czekać ;)

  ReplyDelete
 2. Zaciekawił mnie ten zbiór opowiadań - może przeczytam, choć na 4 tom opowieści jakoś nie mam ochoty. Ale że w zbiorze będą stare postacie, to raczej nie będzie mi przeszkadzać jego nieznajomość.
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. O, nie słyszałam o Happily ever after. Ta seria ma niezwykłe okładki :)

  ReplyDelete
 4. Seria bardzo znana, jednak jak na razie się na nią nie skusiłam :)

  ReplyDelete
 5. Jejciu, a ja jeszcze jedynki nie przeczytałam:)

  ReplyDelete
 6. Mam nadzieję, że film nie pojawi się zbyt prędko, bo cała seria wciąż przede mną :)

  Pozdrawiam
  http://blog--ksiazkoholiczki.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. Mam pytanie:W jakiej kolejności najlepiej jest przeczytać całą serię? Wiem że Rywalki są pierwsze ale z Książę i Gwardzista Książę opisuje to co działo się przed RywalKami a Gwardzista to do przed Jedyna?

  ReplyDelete
 8. Rywalki #1
  Elita #2
  Książę i gwardzista #2.5
  Jedyna #3
  Królowa i faworyta #3.5
  Następczyni #4
  Korona #5

  Mam nadzieję, że pomogłam :)

  ReplyDelete

Obserwatorzy

Google+

lubimyczytac.pl