• ARTYKUŁY
  Przeczytaj artykuły związane z tematyką książkową i nie tylko! Chcesz nas poznać i dowiedzieć się, co polecamy? Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • CYKLE KSIĄŻKOWE
  Tutaj poczytasz o wszystkich cyklach książkowych, które są obecnie prowadzone na stronie ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • RECENZJE
  Wszystkie recenzje dostępne w jednym miejscu! Zajrzyj tutaj ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, witamy Cię na blogu prowadzonym przez dwie, zupełnie różne dziewczyny, które połączyła miłość do książek! ❤ Znajdziesz tu szeroką gamę gatunków, opinii i wrażeń około-książkowych. Śmiało, rozejrzyj się tutaj!

Mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej ❤
CHCESZ PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?
CZYTAJ WIĘCEJ

#611 - Niebezpieczna gra, niebezpieczny trójkąt

Megan Hart to autorka nowości, która jest dostępna do końca czerwca tylko w Księgarni TaniaKsiazka.pl. Choć z początku akcja rozkręcała się bardzo powoli to później trudno mi było się od niej oderwać, a jak wiecie rzadko sięgam po ten gatunek literacki.
 
James i Anne są zgodnym małżeństwem od kilku lat. Są szczęśliwi i ich życie także na to seksualne nie mogą narzekać. Jednak nie mówią sobie wszystkiego i pewne sprawy z przeszłości są trzymane w tajemnicy. Pewnego dnia odwiedza ich dawno niewidziany przyjaciel Alex, który wraca z zagranicy. Jego powrót wszystko zmienia. Anne z początku czuje się przy nim nieswojo i uważa, że przyjaciel męża nie powinien mieszkać z nimi. James jednak uspokaja żonę i przekonuje ją, że to nic znaczącego i że to tylko na chwilę. Ten dziwny trójkąt rozpoczyna niebezpieczną zabawę, która może spowodować wielkie nieszczęście. Jaki był powód, że wiele lat temu drogi przyjaciół się rozeszły i czy te informacje wpłyną na nich teraz?

Megan Hart
Trzy oblicza pożądania
Alex Kennedy #1
Wydawnictwo HarperCollins Polska
Tłumaczenie Bogusław Stawski

Czytając „Trzy oblicza pożądania” i poznając sylwetkę bohaterów Jamesa i Alexa przeczuwałam, że tę dwójkę łączyło coś w przeszłości. Mężczyźni razem studiowali. Alex wydaje się być bardzo tajemniczym bohaterem i występuje on w książce jako taki typowy playboy. Gdy ta trójka wylądowała w łóżku i to za zgodą Jamesa byłam w niemałym szoku. Alex mógł robić z Anne wszystko, co tylko chciał - oprócz seksu. Ich zażyłość i to jak Alex działał emocjonalnie na Anne, mnie osobiście się podobało. Przyjaciel jej męża bardziej ją znał i wiedział, jakie są potrzeby kobiety niż jej własny mąż. Tu zaczęły pojawiać się wątpliwości, które bardzo mocno namieszały między tą trójką i Megan Hart potrafi doskonale dawkować emocje. Pojawiła się w tym trójkącie fantazja, którą urzeczywistniono. Jedyne co to nie do końca przekonuje mnie to zakończenie...

„Trzy oblicza pożądania” to bestseller w Księgarni TaniaKsiazka.pl, który warto zamówić. Z początku nastawiałam się na typowy erotyk, który nie będzie miał w sobie głębszych emocji. Jednak pokazał on zachowania bohaterów, którzy zostali ze sobą skonfrontowani i dzięki temu można było poddać jakiejś analizie ich zachowania i relacje między sobą. Relacje między małżonkami, kochankami czy między przyjaciółmi. Co pokazało ich mocne i słabe strony.

Powieść Megan Hart to erotyczna i zmysłowa opowieść. Opowiada o trzech odmiennych charakterach, które wzbudzają w sobie przeróżne emocje. Nie czytam erotyków często, ponieważ trudno jest trafić na dobrą książkę z tego gatunku. Jednak ta opowieść nie była pozbawiona smaku. Trochę zakończenie szokuje, ale może autorka ma w tym jakiś cel. Niemniej jednak poznajemy tutaj bohaterów i ich skrywane emocje oraz małżeństwo od wewnątrz, które może być bardzo odmienne od tego co widzi się na zewnątrz.

Komentarze

Prześlij komentarz