• ARTYKUŁY
  Przeczytaj artykuły związane z tematyką książkową i nie tylko! Chcesz nas poznać i dowiedzieć się, co polecamy? Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • CYKLE KSIĄŻKOWE
  Tutaj poczytasz o wszystkich cyklach książkowych, które są obecnie prowadzone na stronie ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • RECENZJE
  Wszystkie recenzje dostępne w jednym miejscu! Zajrzyj tutaj ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, witamy Cię na blogu prowadzonym przez dwie, zupełnie różne dziewczyny, które połączyła miłość do książek! ❤ Znajdziesz tu szeroką gamę gatunków, opinii i wrażeń około-książkowych. Śmiało, rozejrzyj się tutaj!

Mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej ❤
CHCESZ PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?
CZYTAJ WIĘCEJ

#534 - Trzy piękne historie ślubne...

Skoro mamy lato to czas na „Panny młode. Lato” i trzy wspaniałe wesela, które z pewnością zapadną Wam w pamięci!


W książce znajdziemy trzy historie panien młodych: czerwcowej, lipcowej oraz sierpniowej. Każda z nich jest napisana przez inną autorkę. I tak jak było w przypadku jesiennych panien młodych, które są opublikowane w recenzji na blogu i tym razem mi się podobało. O czym są letnie opowieści i miłości i szczęśliwym zakończeniu?

Beth Wiseman, Debra Clopton, Merybeth Whalen

Panny młode. Lato
Seria Rok Ślubów #3
Wydawnictwo Dreams
Tłumaczenie: Joanna Olejarczyk

Czerwcową panną młodą jest Wynne, która zaręczyła się podczas telewizyjnego reality show. Jej wesele ma odbyć się na jednej z plaż, a całe wydarzenie ma zobaczyć cały kraj. Brzmi bombowo. Jednak ten spokój burzy Callum, który w przeszłości złamał jej serce. Dodatkowo dziewczyna nie zapomniała o swoim chłopaku i wciąż coś do niego czuje. Co z tego wynikło? Na pewno wiele zabawnych sytuacji. Czy zaplanowany ślub doszedł do skutku i czy czerwcowa panna młoda była szczęśliwa?

Bohaterka Alyssa to lipcowa panna młoda, która została porzucona przed ołtarzem w dniu ślubu. To spowodowało, że dziewczyna straciła nadzieję i przestała ufać w to, że mężczyźni są w porządku. Na domiar wszystkiego jej były narzeczony - Brendan zaczyna żałować swojej decyzji, którą podjął pod wpływem chwili. Czy mężczyźnie udało się odzyskać ukochaną? Jedyną kobietę w jego życiu, którą kiedykolwiek kochał?

Czy nie da się uleczyć złamanego serca? Tak myślała sierpniowa panna młoda, która została zraniona. Kelsey, aby uciec od złych wspomnień zamieniła swoje kowbojskie życie na wylegiwanie się na plaży. Postanowiła też, że nie da już szansy żadnej miłości. Dodatkowo jej kuzynka wychodzi za mąż i dziewczyna na samą myśl o tym ma ochotę uciec. Los bywa przewrotny i na swojej drodze spotyka niejakiego Brenta, który ma być drużbą na ślubie. Ich spotkanie rozpoczyna splot różnych wydarzeń, a mężczyzna chce zdobyć serce dziewczyny. Chce udowodnić Kelsey, że nie każdy mężczyzna to drań. Czy mu się to udało?

Według mnie wszystkie te historie były przepiękne. Dodatkowo styl tych opowiadań jest bardzo dobry i czytało mi się je naprawdę przyjemnie. Książkę przeczytałam w jeden dzień leżąc w cieniu na leżaku. Także to też o czymś świadczy. Historie są lekkie i takie w sam raz na oderwanie się od innych gatunków. Nie znam innych powieści tych autorek, ale sądząc po tym jak napisane są te, mogę przypuszczać, że ich książki są warte uwagi. Być może sięgnę po którąś w wolnym czasie jak będę miała ochotę na poczytanie po angielsku.

Jeśli szukacie prostych historii o miłości, ale i innych ważnych aspektach z tym związanymi jak np. zdradzie, porzuceniu, dawaniu drugich szans, to myślę, że ta seria może Wam się spodobać.

Photo by Darren Nunis on Unsplash.