Seria Bad Boy's Girl i finałowy piąty tom!

Fani serii Bad Boy's Girl będą ucieszeni wiadomością, że to jeszcze nie koniec historii Tessy i Cole'a. Chociaż muszę przyznać, że nie sądziłam iż pojawi się jeszcze jakiś tom. Dobrze, że zajrzałam na Goodreads.com!

Ciekawi już teraz mogą przeczytać opis i zobaczyć okładkę. Wszystko oczywiście przetłumaczyłam.


Ostatnia odsłona uzależniającej serii #BadBoysGirl

Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, co jest grane z Tessą O'Connell i Cole'em Stone?

W końcu Tessa O'Connell jest gotowa żyć zgodnie z własnymi zasadami. Zostawiła za sobą dni, w których czaiła się niepewność i rozpaczliwie szukała aprobaty u innych... Wróciła z Londyniu bardziej odważna, silniejsza i bardziej niezależna niż kiedykolwiek. Wróciła i wie czego chce. Jest gotowa pokazać Cole'owi, że jest silniejsza niż obydwoje sobie wyobrażali.

OSTRZEŻENIE
W tej historii znajdziesz zbuntowanego faceta o zreformowanej postawie. Kto by powiedział, że odpowiedzialność może być tak seksowna. Cole Stone jest gotów zaopiekować się swoją dziewczyną, kochać ją tak, jak tylko ona wie, przytulić ją i pokazać, że nawet jeśli czas się pożegnać to miłość przetrwa w tej historii, ponieważ nikt nie kocha jak Cole Stone.

Czytelnicy serii powiedzieli...

Mam obsesję na punkcie serii Bad Boy's Girl!

Blair Holden udało się zrobić metaforę dla kolejki górskiej, która jest miłością.

Wszystkie dziewczyny noszą Tessę w środku i wszystkie chcą w swoim życiu Cole'a, który akceptuje ich niedoskonałości, chroni je i chce ich ponad wszystko.

Tłumaczenie @Zaczytana Majka
Oryginał TUTAJ

2 komentarzy