Na co czeka zagranica? | Październik 2017

Dzisiaj przychodzę do Was z rozszerzonym cyklem Na co czeka zagranica? Okazuje się, że za oceanem w październiku pojawią się niesamowite książki, od autorów, których bardzo dobrze znamy! Zapraszam do zapoznania się z postem.

C o l l e e n  H o o v e r
Without Merit
2 październik 2017 r.

O tej książce pisałam w osobnym poście tego cyklu, publikując w nim ekskluzywny fragment, który opublikowała autorka, wraz z Goodreads.com
Oczywiście, dajcie mi znać czy chcecie tłumaczenie tego fragmentu! Ja mogę przybliżyć Wam nieco opis.

L a u r e n  O l i v e r
Ringer (Replika #2)
3 październik 2017 r.

U nas w 2017 roku pojawił się pierwszy tom z cyklu Repliki. Myślę, że fani tej autorki nie mogą doczekać się premiery i u nas. Okładka też jest piękna i tylko zachęca do przeczytania. Tu możecie przeczytać opis.

S.J. K i n c a i d
The Empress (Diabolika #2)
31 październik 2017 r.

Podobał mi się pierwszy tom z tej serii i mam nadzieję, że i u nas Wydawnictwo Otwarte zdecyduje się na kontynuację. Muszę też przyznać, że okładka tego tomu zdecydowanie bardziej mi się podoba niż pierwszego. Jest w niej coś tajemniczego!

M i a  S h e r i d a n 
Most of All You
17 października 2017 r.

I ostatnia książka w tym zestawieniu, która najbardziej mnie zainteresowała. Uwielbiam styl tej autorki. Jej najnowsza książka nie dość, że ma piękną okładkę, to jeszcze opis rozbudził moją ciekawość.

Załamana kobieta...
Crystal dawno temu nauczyła się, że miłość przynosi tylko ból, że nie czując nic jest lepiej niż ponowne zranienie. Kobieta chroni swoje zranione serce na zewnątrz jak tylko może, nosząc w sobie tym samym głęboką nieufność do mężczyzn, którzy z jej dowiadczenia tylko wykorzystują i zabierają.

Mężczyzna potrzebujący pomocy...
Wtedy do jej życia wkracza Gabriel Dalton. Pomimo traszliwej ciemnej przeszłości, jet niezaprzeczalną dobrocią, która o nim świadczy. To wszystko ma wysoką cenę, ale Crystal, odnajduje się przy nim. Jego cisza wytrzymuje wszystko, a łagodna cierpliwość sprawia, że kwestionuje wszystko, o czym myślała Crystal.

Tylko miłość może naprawić rozbite serca...
Crystal i Gabriel nigdy nie wyobrażali sobie, że świat, który ukradł im wszystko, przyniesie im głęboką miłość. Z wyjątkiem losu, a wybór należy do nich: wzmocnić erce raz jeszcze i znaleźć odwagę, by rzucić bolesną przeszłość za siebie.

5 komentarzy

 1. Same cudeńka wybrałaś. Tylko czekać i czytać!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hoover szaleje z prędkością pisania swoich utworów. Do moich ulubionych autorek nie należy, ale fani na pewno są zachwyceni. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również czekam na "Ringer" - bardzo, bardzo :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam na Without Merit <3.
  potegaksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Książki Hoover oraz Sheridan zawsze mile widziane, dlatego nie mogę się doczekać kiedy pojawią się w Polsce :)
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń