• ARTYKUŁY
  Przeczytaj artykuły związane z tematyką książkową i nie tylko! Chcesz nas poznać i dowiedzieć się, co polecamy? Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • CYKLE KSIĄŻKOWE
  Tutaj poczytasz o wszystkich cyklach książkowych, które są obecnie prowadzone na stronie ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • RECENZJE
  Wszystkie recenzje dostępne w jednym miejscu! Zajrzyj tutaj ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, witamy Cię na blogu prowadzonym przez dwie, zupełnie różne dziewczyny, które połączyła miłość do książek! ❤ Znajdziesz tu szeroką gamę gatunków, opinii i wrażeń około-książkowych. Śmiało, rozejrzyj się tutaj!

Mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej ❤
CHCESZ PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?
CZYTAJ WIĘCEJ

2 urodziny bloga! ♥


Cześć!

Zaczynając moją przygodę z blogowaniem nie sądziłam, że to wszystko się tak potoczy. Byłam przekonana, że po kilku miesiącach dam sobie spokój i tyle z tego wszystkiego mi przyjdzie. Jednak widzę, że wytrwałam i teraz nie potrafiłabym nie prowadzić bloga. To w głównej mierze dzięki Wam - moim czytelnikom wciąż tworzę nowe ciekawe cykle, piszę recenzje i myślę nad nowymi rzeczami. To wy jesteście moją największą motywacją. Dziękuję za wszystko! Za chwile wsparcia, kiedy byłam po operacji kolana i nie wiedziałam jak będzie. Za szczere opinie moich recenzji i tekstów, które tutaj zamieszczam. To bardziej Wasze święto niż moje. Gdyby nie Wy dziś nie pisałabym tego wszystkiego i nie ryczała do monitora. Z radości i dumy. Poznałam dużo wspaniałych osób, zawiązałam współprace, o których wcześniej nie marzyłam i nie przyszłoby mi do głowy, że mogę je mieć. Dzisiaj to przede wszystkim radość i chęć jednego postanowienia, które mam na ten rok. Przeczytać o dziesięć książek więcej niż w 2015 roku.

Czego życzę Wam w Nowym Roku? Tak jak pisałam we wcześniejszym poście. Spokoju i szczęścia, żeby wszystko o czym marzycie się spełniło. By rok 2016 był dla Was równie wspaniały jak dla mnie. Choć wiem, że pewności mieć nie mogę, ale cichą nadzieję już tak. Dla każdego po kawałku torta. Smacznego i sto lat niechaj, niechaj żyje nam, a kto?

Dziękuję :*

Majka

Komentarze

 1. Gratuluję tego, że udało ci się utrzymać bloga tak długo :D Mam nadzieję, że uda ci się go prowadzić przez kolejne lata.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Sama wiem, jak nie łatwe jest utrzymanie bloga, więc cieszę się, że tobie jednak się udało :) No i oby tak dalej! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję dwóch lat na blogu i życzę ci wielu kolejnych :)

  litery-na-papierze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Och, gratuluję dwóch lat prowadzenia bloga! To wspaniała wiadomość *_*

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :)

  No i przy okazji życzę dobrych, nie samych najlepszych dni w Nowym 2016 roku ..

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow to już dwa lata gratuluję! Powodzenia w dalszym blogowaniu i zaczytanego kolejnego roku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny wynik, dwa lata ciężkiej pracy, ale pracy z pasji. Gratuluję!

  Buziaki - szczęśliwego i zaczytanego nowego roku!
  Przerwa na książkę

  OdpowiedzUsuń
 8. Dwa lata, wow moje marzenie, ja za 7 dni będę obchodziła dopiero 0,5 roku. Może nie jestem długo twoją czytelniczką, ale bardzo lubię czytać twoje recenzje, zawsze wtedy żałuję, że nie mam tej książki przy sobie i nie mogę zabrać się za czytanie. Dlatego życzę Ci jeszcze długiej kariery blogowej :)

  Sometimes my-klik!

  OdpowiedzUsuń
 9. Dwa lata, wow moje marzenie, ja za 7 dni będę obchodziła dopiero 0,5 roku. Może nie jestem długo twoją czytelniczką, ale bardzo lubię czytać twoje recenzje, zawsze wtedy żałuję, że nie mam tej książki przy sobie i nie mogę zabrać się za czytanie. Dlatego życzę Ci jeszcze długiej kariery blogowej :)

  Sometimes my-klik!

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje! Życzę dalszej wytrwałości! ;))

  OdpowiedzUsuń
 11. Yaay, gratulacje i wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 12. Tobie również życzę wielu sukcesów i wytrwałości w prowadzeniu tak świetnego bloga :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję dwóch lat bloga i życzę jeszcze wielu kolejnych. :) Obyś zawsze czerpała z tego radość. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję 2 latek! Wszystkiego dobrego. Dużo weny i ciekawych książek. 100 lat! :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz