A jednak będzie serial!

Julia jest dziewczyną, której dotyk zabija. Jej historia podbiła serca czytelników na całym świecie, w tym moje bezpowrotnie. Jestem jej fanką, dlatego też postanowiłam pogrzebać trochę w Internecie i zobaczyć czy są jakieś informacje na temat ekranizacji, która miała się rozpocząć, kiedy to w 2013 roku zostały wykupione prawa przez jednego z producentów. I jak to powiadają, że szukajcie, a znajdziecie. Znalazłam. I to w sumie fajniejsza wiadomość, ponieważ powstanie... SERIAL!

Obecnie pisarka Tahereh Mafi nie może powiedzieć wiele na temat serialu. Nie może zdradzić informacji dotyczących obsady czy tego jak będzie wyglądał cały serial. Została jednak zatrudniona jako producent i konsultant. Wielki plus, że pisarka będzie nad tym czuwała. Mam nadzieję, że zostanie to zrobione w bardzo godny sposób. Prawa do serii zostały sprzedane ABC Signature Studios. Tworzenie seriali to tak naprawdę ich chleb powszedni. Swoje produkcje zostają potem odsprzedane do takich stacji jak ABC Family czy Lifetime. Pozostało, więc czekać na dalsze informacje i mieć nadzieję, że premiera serialu jest przewidziana np. na rok 2016.
 

8 komentarzy

 1. Już nie mogę się doczekać! Uwielbiam całą serię książek i mam nadzieję, że Aaron będzie równie przystojny jak moje wyobrażenia o nim :-)

  http://czytam-ogladam-recenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak bardzo chcę sięgnąć po tę serię ale nie mam czasu :( ciągle jakieś nowości i nowości :P A tu teraz serial nakręcą :)
  http://ksiazkomania-recenzje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. o tak, cieszy mnie to, trzymam kciuki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Musze w końcu znaleźć czas na przeczytanie tej serii. cała jeszcze przede mną a tu serial kręcą

  blog--ksiazkoholiczki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że porządnie zrobią ten serial, bo z pewnością będę oglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że będzie dobry i że tym razem dowiem się czegoś o świecie Julii, bo w książce był z tym problem :) Chociaż to głównie język w "Dotyku Julii" najbardziej zachwycał, nie wydarzenia, a tego niestety nie oddadzą.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. O matko serial!? W sumie czytałam tylko pierwszą część, ale i tak się cieszę :D
  Pozdrawiam :*
  cynamonkatiebooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam wszystkie części już dosyć dawno. To świetnie, że powstanie serial, ale chyba nie mam tych kanałów:D Jednak to mi nie przeszkodzi w obejrzeniu ;)
  gabxreadsbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń