• ARTYKUŁY
  Przeczytaj artykuły związane z tematyką książkową i nie tylko! Chcesz nas poznać i dowiedzieć się, co polecamy? Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • CYKLE KSIĄŻKOWE
  Tutaj poczytasz o wszystkich cyklach książkowych, które są obecnie prowadzone na stronie ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • RECENZJE
  Wszystkie recenzje dostępne w jednym miejscu! Zajrzyj tutaj ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, witamy Cię na blogu prowadzonym przez dwie, zupełnie różne dziewczyny, które połączyła miłość do książek! ❤ Znajdziesz tu szeroką gamę gatunków, opinii i wrażeń około-książkowych. Śmiało, rozejrzyj się tutaj!

Mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej ❤
CHCESZ PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?
CZYTAJ WIĘCEJ

#20 - Każdy ma coś na sumieniu

Dawno nie było recenzji. Ogólnie przez moje problemy zdrowotne zaniedbuję bardzo dużo ważnych spraw. Dziś zapraszam na recenzję VI tomu Pretty Little Liars - Zabójcze. Nie będę się nad nią rozwodzić za dużo, ale wbiła mnie w fotel i czytałam ją z zapartym tchem do ostatniej strony. 

Piąta część zakończyła się tym, że Spencer dostaje SMS-a podczas imprezy charytatywnej, która odbywa się u niej w domu. Ktoś prosi ją o spotkanie. Kiedy Kłamczucha dociera na miejsce odkrywa, że znajdują się tam zwłoki Ian'a. Po kilku minutach pojawia się też reszta dziewczyn - Aria, Emily i Hanna. Te wydarzenia rozpoczynają VI tom przygód naszych ukochanych Kłamczuch.

Sara Shepard
Pretty Little Liars. Zabójcze
Pretty Little Liars #6
Wydawnictwo Otwarte
Tłumaczenie Mateusz Borowski

Dziewczyny długo się nie zastanawiają, wracają więc do domu Spencer i powiadamiają o wszystkim policjanta Darrena Wildena. Ciało jednak znika, a reputacja dziewczyn zostaje nadszarpnięta. Po tej sprawie Kłamczuchy dostają nowe wiadomości od -A i cała zabawa znowu zaczyna się od początku. Mimo że była wielka nadzieja na to, że anonimowy nadawca znudził się już w dręczenie Pięknych z Rosewood.

Oprócz wątku prowadzenia śledztwa nad sprawą morderstwa Alison, pojawiają się także inne wątki, które skupiają się na kłopotach czterech nastolatek. Emily poznaje chłopaka i zamyka za sobą homoseksualny rozdział życia. Zakochuje się w chłopaku i wydaje się być naprawdę szczęśliwą nastolatką, niż dotychczas. Hanna dalej rywalizuje ze swoją przyrodnią siostrą Kate. Uwielbiam jej determinacje, a w tej części książki stawką o jej wielkie szczęście, jest miłość.  U Arii także kolejne zmiany. Wprowadza się do nowego domu swojego ojca i jego nowej ciężarnej partnerki - Meredith. Coraz bardziej interesuje się także pewnym chłopakiem, który raz zachowuje się jakby czegoś chciał, a potem zmienia zdanie. Irytujące. Jednak największe zaskoczenie spotkało mnie u Spencer, która dostaje wiadomość od swojej biologicznej matki, która chce się z nią spotkać.

VI tom Pretty Little Liars to książka, która w porównaniu z poprzednimi częściami, dla mnie osobiście odsłania najwięcej faktów. Informacje te są zaskakujące i niezwykłe. Dowiadujemy się np. o przeszłości Jasona DiLaurentisa, Ian'a oraz Wildena. Jednak zakończenie wbija w fotel. Nie uda wam się go przewidzieć chociaż bardzo byście chcieli. To co przygotowała dla nas autorka to pikuś z tym kiedy dowiedzieliśmy się, że pierwszym -A, była Mona, uwierzcie.
 

Komentarze

Prześlij komentarz