2014 będzie rokiem zmian

W Nowym Roku postanowiłam zacząć całkiem nową przygodę. Założyłam bloga, który będzie moim symbolem czystej kartki w życiu. 

Ten rok to coś więcej niż kolejne zmarszczki na  twarzy. To nowe szanse, nadzieja oraz pewnie rozczarowanie, ale jest to ważne ponieważ pomaga mi ukształtować moją osobowość, abym była lepsza.

Nie wszystko złotym co się świeci, wpadło mi to w pamięć wczoraj podczas słuchania muzyki. Trzeba doceniać to co się ma. Brać to co daje nam los i nie bać się tego. Wiem, że przy mnie są Ci, którym na mnie zależy i dziękuje im za to. Tym, którzy nie chcą uczestniczyć w tym co jest moje, podziękuje. W tym roku nie daje kolejnych szans tym co na to nie zasługują. Wystarczy tego dobrego. Trzeba też szanować siebie, prawda? 

Co do bloga nie wiem jaki dokładny będzie jego zarys. Postaram się pisać ciekawie. Kocham pisać. W sumie studiuję dziennikarstwo :) 
Wszystkim, którzy to czytają przesyłam moc buziaków oraz Szczęśliwego Nowego Roku! Wiecie czasem wystarczy uwierzyć w kosmate myśli, które mówią, że wszystko się ułoży. 

U w i e r z 
k o c h a j!

Photo: master1305 / Freepik

9 komentarzy

 1. Świetne postanowienia. Kocham Cię i nie mogę się doczekać spotkania :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta zmiana musi być dobra! <3
  Dziękuję, Maja, że pokazałaś mi jak żyć. Naprawdę, tego potrzebowałam. Zresztą, ty zawsze wiesz czego mi trzeba :P
  Kocham Cię, sis! ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się, że Ci pomogłam. Z resztą nie mogłabym przejść obojętnie obok tego co się dzieje u Ciebie. Nie pozwoliłabym Ci na takie życie.
   Love U ♥

   Usuń
 3. Świetne postanowienia kochana! Obyś wszystkie spełniła;*
  Już jestem fanką tego bloga :D Buziaki;*

  OdpowiedzUsuń