ZAPOWIEDŹ | Leisa Rayven „Zła Julia”

Thursday, July 06, 2017

Autor: Leisa Rayven
Tytuł: Zła Julia
Wydawnictwo: Otwarte
Premiera: 13.07.2017 r.

Cassie przekonała się, że czasem miłość nie wystarczy. Minęło kilka lat, a ona nadal nie wie, dlaczego Ethan odszedł, nie oglądając się za siebie. Kiedy ponownie zjawia się w jej życiu, Cassie musi odegrać najtrudniejszą rolę – przybrać maskę obojętności, podczas gdy jej serce wyrywa się do ukochanego. Gdy Ethan i Cassie otrzymują angaż w tej samej sztuce, ponownie zbliżają się do siebie. On w głębi duszy wierzy, że dostanie jeszcze jedną szansę, i przyrzeka, że naprawdę się zmienił. Ona wraca myślami do minionego czasu i próbuje zrozumieć to, co się wydarzyło. Przekonuje się jednocześnie, że nadal nie zna całej prawdy o swoim ukochanym. Czy nieufność rozdzieli ich na zawsze? A może miłość pozwoli im rozpocząć zupełnie nowy akt...?

Ta książka zachwyciła mnie od samego początku, a gdy skończyłam ją czytać, zachwyt trwał dalej. Zakochałam się w Leisie Rayven i reszta świata też powinna!
Colleen Hoover

Od tej historii zakręci wam się w głowie.
Katy Evans

Może spodobają Ci się te posty

1 komentarze

  1. Nie mogłam się doczekać na tę część, więc czytałam po angielsku, ale oczywiście muszę kupić i polską wersję. "Zły Romeo" mnie zmiażdżył, zakochałam się strasznie w tej książce. Tak naprawdę wiele z niej zwykli ludzie mogą wyciągnąć.

    ReplyDelete

Obserwatorzy

Google+

lubimyczytac.pl