Są rzeczy, o których nie mówi się głośno...

Ta książka przekonała mnie do siebie opisem, który jest tak intrygujący, że nie mogę doczekać się aż będę miała okazję ją przeczytać. Premiera Srebrnej Dziewczyny już 6 czerwca 2018 r.

Dawno nie było tak głębokiej i zarazem tak przerażającej książki. Dawno nikt nie pokazał tak wielkich ran, które nigdy się nie zabliźniły.

Jeśli chcesz wreszcie przeczytać książkę „o czymś”, szczerą, trudną opowieść, miejscami wgniatającą w fotel; książkę, którą pokochasz albo nie, ale której na pewno długo nie zapomnisz – właśnie trzymasz ją w ręku.

Srebrna Dziewczyna to mocna, do bólu szczera historia o trudnej kobiecej przyjaźni, uwikłaniu, marzeniach i niezagojonych ranach. Ukazuje sposób,  w jaki pochodzenie i pieniądze determinują życiowe wybory, a także jak mocno toksyczne relacje definiują to, kim się stajemy.

„Na pozór zwyczajna, dobrze wychowana studentka, życzliwa i uczynna. Ale powoli poznajemy jej przeszłość, jej wujka, młodszą siostrę, ojca i wszystko, co wydarzyło się w Iowa. I co dzieje się w Chicago. Mocna powieść na gorący temat”.„Kirkus Reviews”


Autor: Leslie Pietrzyk
Data wydania: 2018-06-06
Liczba stron: 304 
Cena: 29,90

2 komentarzy

  1. Zachęcająca książka, ale potrzebowałabym więcej się o niej dowiedzieć, zanim ją przeczytam. Także poczekam na recenzje. :)
    potegaksiazek.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń