• ARTYKUŁY
  Przeczytaj artykuły związane z tematyką książkową i nie tylko! Chcesz nas poznać i dowiedzieć się, co polecamy? Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • CYKLE KSIĄŻKOWE
  Tutaj poczytasz o wszystkich cyklach książkowych, które są obecnie prowadzone na stronie ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • RECENZJE
  Wszystkie recenzje dostępne w jednym miejscu! Zajrzyj tutaj ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, witamy Cię na blogu prowadzonym przez dwie, zupełnie różne dziewczyny, które połączyła miłość do książek! ❤ Znajdziesz tu szeroką gamę gatunków, opinii i wrażeń około-książkowych. Śmiało, rozejrzyj się tutaj!

Mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej ❤
CHCESZ PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?
CZYTAJ WIĘCEJ

Informacja na temat przetwarzania danych osobowych bloga Zaczytana Majka

Kochani, w związku z nowym prawem podaje Wam wszystkie informacje na temat tego w jaki sposób będą przetwarzane Wasze dane osobowe na blogu Zaczytana Majka i stronie Facebookowej, Instagramowej bloga.

Z dniem 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce i wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które będą miały wpływ na wiele dziedzin życia, w tym na korzystanie z usług internetowych.

A zatem:
 1. Adres bloga: www.majkabloguje.blogspot.com; Facebook: https://www.facebook.com/majkabloguje/; Instagram: https://www.instagram.com/zaplatanamaja/?hl=pl
 2. W każdej sprawie, która dotyczy Twoich danych osobowych możesz skontaktować się ze mną pod adresem e-mail martynapokrzywaaa@wp.pl wpisując w tytuł e-maila: RODO.
 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do korzystania w pełni z funkcjonalności bloga www.majkabloguje.blogspot.com
 4. W dowolnym momencie istnieje możliwość dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania
 5.  Dane osobowe w przypadku organizowanych konkursów będą przetwarzane w tylko przypadku zgłoszenia się do konkursu, ogłoszenia wyników oraz późniejszej wysyłki nagrody.
 6. Każdemu obserwatorowi bloga przysługuje możliwość dostępu do danych osobowych.

POLITYKA PRYWATNOŚCI:

Korzystanie ze strony Zaczytana Majka jest jednoznacznym wyrażeniem danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie ich poprawienia w razie potrzeby.

Udział w konkursach organizowanych przez stronę Zaczytana Majka wiąże się jednoznaczne z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są wyłącznie przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej.

Oświadczenie:
Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony Zaczytana Majka oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

>>>> POLITYKA PRYWATNOŚCI