ZOSTAŃ GWIAZDĄ INSTAGRAMA #282Instagram to jeden z wielu serwisów społecznościowych, który umożliwia nam zaistnienie w świecie wirtualnym. To serwis, który pozwala publikować nam zdjęcia i wideo. Oprócz tego jego charakterystycznym akcentem jest kwadratowy kształt, który z kolei kojarzy się ze starymi zdjęciami z aparatów Polaroid.

Instagram powstał w 2010 roku, ale od tego czasu bardzo dużo się zmieniło. Liczba jego użytkowników tak na dobrą sprawę dalej rośnie, a wśród miliona profilów niektórzy odnoszą sukces i stają się dzięki swoim unikatowym zdjęciom popularni. Ponadto zdjęcia z aplikacji można udostępnić na innych serwisach społecznościowych, tak, aby inni również mogli polubić i skomentować nasze zdjęcia. Ale to nie jedyna funkcja aplikacji, ponieważ Instagram to też jedno z narzędzi marketingowych.

„Zostań gwiazdą Instagrama” to poradnik dla każdego, który szuka odpowiedzi na nurtujące go pytania. A mianowicie… Jak prowadzić swój profil, aby osiągnąć sukces. W poradniku znajdziecie garść podpowiedzi zaczynając od nazwy, odpowiednich hasztagach, wyrażaniu siebie na zdjęciach, prowadzeniu profilu, po uzyskaniu nowych obserwatorów i wyróżnianiu się na tle innych profili o podobnej tematyce.

Dla kogo jest przeznaczony? Na pewno dla tych, którzy uwielbiają Instagram i są ich stałymi bywalcami. Myślę, że informacje w niej zawarte mogą udoskonalić ich warsztat. Ale to też poradnik idealny dla tych początkujących Instagramowiczów. Dzięki podpowiedziom dowiesz się jak poprawnie pisać hasztagi, opisy, czego najlepiej unikać na Instagramie, a co powinno się w nim znaleźć.

Jesteście ciekawi tego poradnika?

2 komentarzy

  1. Niedawno zrodziło się we mnie marzenie o robieniu cudownych zdjęć, więc zacieram rączki i kolekcjonuję grosz do grosza na moją pierwszą lustrzankę. Myślę również, że ten poradnik może mi pomóc w stawianiu niepewnych, pierwszych kroków. :)

    Pozdrawiam!
    Iza z Heavy Books

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj, jeśli jesteś zainteresowana robieniem cudownych zdjęć zajrzyj do mnie na bloga, a co do książki szukam właśnie recenzji czy warto ją nabyć i czy pomoże w prowadzeniu konta na Instagramie, i chyba zamówię sobie tą pozycję, bo niby w necie każdy pisze ale nie mówi jak. Pozdrawiam serdecznie http://kobaltowa-sowa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń