• ARTYKUŁY
  Przeczytaj artykuły związane z tematyką książkową i nie tylko! Chcesz nas poznać i dowiedzieć się, co polecamy? Znajdziesz to tutaj - sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • CYKLE KSIĄŻKOWE
  Tutaj poczytasz o wszystkich cyklach książkowych, które są obecnie prowadzone na stronie ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • RECENZJE
  Wszystkie recenzje dostępne w jednym miejscu! Zajrzyj tutaj ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
Witaj!
Cześć, witamy Cię na blogu prowadzonym przez dwie, zupełnie różne dziewczyny, które połączyła miłość do książek! ❤ Znajdziesz tu szeroką gamę gatunków, opinii i wrażeń około-książkowych. Śmiało, rozejrzyj się tutaj!

Mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej ❤
CHCESZ PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?
CZYTAJ WIĘCEJ

Kolejna książka Hoover, która skradła mi serce

Ostatnio przeglądałam sobie listę książek autorki Colleen Hoover, która napisała tak wspaniałe książki jak „Hopeless” czy „Maybe Someday”. Wiadomo, że kolejna powieść pisarki ma pojawić się w Polsce w 2016 r. Mam nadzieję, że i ta książka, o której teraz Wam napisze również doczeka się premiery Polskiej i nie będziemy musieli czekać na nią za długo.

A o jakiej książce mówię? Otóż „November 9”.

Colleen Hoover
November 9
Wydawnictwo Atria Books

Jest to opowieść o miłości między facetem (ja) i dziewczyną (Fallon). Tak myślę. Można nawet uznać to za opowieść miłosną, jeśli nawet się ona nie kończy. Tajemnice zostały zakończone, kiedy zostały rozwiązane. Biografie się zakończyły, kiedy historia życia została powiedziana. Historia miłosna powinna zakończyć się z miłości, prawda? Ale może się mylę. Może nie jest to historia miłosna. Jeśli chodzi o mnie... powiedziałbym, że to może być nawet uznane za tragedię. Cokolwiek to jest jednak kończy się. Obiecałem. Chciałbym to powiedzieć, więc bez zbędnych ceregieli. Dawno, dawno temu... poznałem dziewczynę.
TĘ dziewczynę.

O książce wypowiada się także moja ulubiona booktuberka. Jeszcze nie miałam okazji jej posłuchać, ale mimo jej opinii na pewno przeczytam tę książkę!


Komentarze

 1. Czekam z niecierpliwością!
  modnaksiazka.blgospot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta książka wydaje się być interesująca myślę że ją przeczytam :)

  zaczytana_bella

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak widzę Colleen Hoover, to myślę - na pewno przeczytam jak tylko się pojawi! :)
  Pozdrawiam
  A.

  http://chaosmysli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz