Six of Crows

by - Friday, October 23, 2015

Aaaaaaa!!! Oglądam Christine z kanału polandbananasBOOKS i jedna książka skradła moje serce! Uwielbiam Christine, za jej wszystkie emocje związane z recenzjami książkowymi. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli się doczekać premiery książki Six of Crows. Z pewnością ją przeczytam! Przybliżę Wam o czym jest ta książka i może również Was nią zaciekawię?

Filmik Christine:Autor: Leigh Bardugo
Tytuł: Six of Crows
Cykl: The Dreg #1

Ketterdam: tętniący życiem ośrodek międzynarodowego handlu, gdzie można nabyć wszystko, byle zaproponować dobrą cenę – a nikt nie zdaje sobie z tego sprawy lepiej niż utalentowany przestępca, Kaz Brekker. Kaz dostaje ofertę dokonania niebezpiecznego skoku, który może uczynić go dużo bogatszym niż kiedykolwiek śnił. Ale nie może tego zrobić sam...

Skazany z pragnieniem zemsty.
Snajper, który nie może odpuścić zakładu.
Uciekimier z uprzywilejowanej przeszłości.
Szpieg znany jako Wraith.
Hearttrender używająca magii, aby przetrwać w slumsach.
Złodziej z darem do niesamowitych ucieczek.

Sześć niebezpiecznych wyrzutków. Jeden niemożliwy skok. Załoga Kaza jest jedyną rzeczą, która może stanąć pomiędzy światem i destrukcją – jeżeli tylko nie pozabijają się najpierw nawzajem.

Oglądając filmik polandbananasBOOKS muszę przyznać, że oprawa książki zapiera dech w piersiach. Mam nadzieję, że jeśli w Polsce pojawi się ta książka, również będzie miała ona taką niesamowitą i ciekawą oprawę!

Oceny:
Amazon: 4.8
Goodreads: 4.45

You May Also Like

3 komentarze

 1. Brzmi naprawdę bardzo intrygująco. Na pewno bym przeczytała, gdyby ukazała się w Polsce. Kanał polandbananasBOOKS też bardzo chętnie oglądam, tak jak i innych booktuberów :) Pozdrawiam.

  houseofreaders.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Uwielbiam Leigh Bardugo za jej Trylogię Griszy, więc tym chętniej sięgnę po tę historię, zwłaszcza że zapowiada się wprost wspaniale! Nie dość, że będzie obsadzona w tym samym świecie, to znajdziemy tam też motyw niemożliwego do wykonania skoku, a ja uwielbiam książki o złodziejach! Ach, muszę mieć tę książkę.

  Books by Geek Girl

  ReplyDelete
 3. Brzmi świetnie! Oprawa jest przepiękna. Mam nadzieje że ukaże się w Polsce jak najszybciej.

  Pozdrawiam
  blog--ksiazkoholiczki.blogspot.com

  ReplyDelete