2017/07/01

Idealne książki na wakacje

Wakacje w pełni! Aby umilić czas, warto sięgnąć po lektury lekkie, które pozwolą nam odpocząć. Przygotowałam dla Was listę kilku książek, po które warto sięgnąć. Zapraszam!

1) Każda książka Kasie West – tak wiem, że powtarzam to do znudzenia, ale jej książki są urocze i lekkie. Przy każdej z nich świetnie się bawiłam i z niecierpliwością wyczekuję kolejnej. Jeśli jesteście ciekawi mojego zdania, zapraszam do zapoznania się z recenzjami:

2) Książka o samych początkach autorstwa Robyn Schneider Początek wszytkiego – pochłonęłam ją w kilka godzin. Książka opowiadająca o końcach, ale i początkach. Lekka i opowiadająca o tym, że czasem skoro nie możemy wejść drzwiami, szukamy okna, ewentualnie komina :)

3) Leisa Rayven – jeśli kochacie Hoover, to i ta autorka ze swoją powieścią Zły Romeo wam się spodoba. Ja z niecierpliwością czekam na Złą Julię, której premiera jest we wrześniu.

4) Coś o tobie i coś o mnie, która ma zadziwiająco prostą fabułę, ale jest tajemnicza i to ta tajemniczość sprawia, że jest taka ciekawa.

5) Warto też sięgnąć po książkę opowiadającą o przyjaźni i prawdziwym oddaniu – Lato Eden.

6) Książki Lisy de Jong – poruszają trudne tematy, ale sposób i lekkość, w jaki zostały napisane są ich plusem. Ja osobiście uwielbiam tę autorkę i myślę, że w wakacje znów wrócę do jej książek:

4 komentarze:

 1. Raczej żadna nie będzie idealna dla mnie :) Widzę tu raczej obyczajowe młodzieżówki/romanse, a po takie sięgam tylko przypadkiem :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Złego Romeo muszę poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam "Lato Eden" i jestem zupełnie nią zawiedziona. Obie bohaterki były irytujące, a książka mnie po prostu nudziła. No ale gusta są różne... Najwyraźniej nasze się zupełnie mijają, bo żadna z książek, które wymieniłaś mnie nie interesuje.
  Pozdrawiam
  Między stronami

  OdpowiedzUsuń

Na każde komentarze staram się odpowiadać albo pod postem, albo na waszych blogach, dziękuje :*