ZAPOWIEDŹ | Kathryn Purdie „Przekleństwo Soni”

Wednesday, June 07, 2017

Sonia jest auroczuła. To znaczy, że potrafi wyczuć emocje żywych istot. Nie musiała robić nic specjalnego, taka po prostu się urodziła. Przez lata żyła w ukryciu, była świadoma swoich umiejętności, jednak nie umiała z nich korzystać. Pożar klasztoru, w którym przebywała wraz z innymi auroczułymi, przyśpiesza jej przybycie na dwór imperatora Valka.
Pobierz obrazki
Młoda, niedoświadczona i osamotniona dziewczyna z dnia na dzień staje się jedną z najważniejszych osób w otoczeniu władcy. Jej zadaniem jest wyczuwanie złych zamiarów poddanych oraz gości.
Sonia zmaga się z nową rolą i ze swoimi zdolnościami, których nie zdążyła jeszcze opanować. Wydaje się, że jedyną przyjazną jej osobą jest brat imperatora Anton. Staje się on jej sprzymierzeńcem oraz powiernikiem, a z czasem wtajemnicza ją w spisek.
Tymczasem w kraju rośnie niezadowolenie. Lud głoduje, despotyczne rządy Valka nie podobają się również arystokracji, a relacje między braćmi się komplikują. Sonia musi wybrać, któremu z nich zaufać.
Czy będzie umiała wykorzystać swój dar, by wpłynąć na losy imperium?

PREMIERA 8 CZERWCA 2017 r.
https://shop.moondrive.pl/ksiazki/101-przeklenstwo-soni.html

Może spodobają Ci się te posty

2 komentarze

  1. Ta książka ostatnio atakuje mnie zewsząd, ale dopiero teraz poświęciłam chwilę na przeczytanie opisu i... cóż, brzmi ciekawie :D Chyba się skuszę

    ReplyDelete

Obserwatorzy

Google+

lubimyczytac.pl