2017/06/07

ZAPOWIEDŹ | Kathryn Purdie „Przekleństwo Soni”

Sonia jest auroczuła. To znaczy, że potrafi wyczuć emocje żywych istot. Nie musiała robić nic specjalnego, taka po prostu się urodziła. Przez lata żyła w ukryciu, była świadoma swoich umiejętności, jednak nie umiała z nich korzystać. Pożar klasztoru, w którym przebywała wraz z innymi auroczułymi, przyśpiesza jej przybycie na dwór imperatora Valka.
Pobierz obrazki
Młoda, niedoświadczona i osamotniona dziewczyna z dnia na dzień staje się jedną z najważniejszych osób w otoczeniu władcy. Jej zadaniem jest wyczuwanie złych zamiarów poddanych oraz gości.
Sonia zmaga się z nową rolą i ze swoimi zdolnościami, których nie zdążyła jeszcze opanować. Wydaje się, że jedyną przyjazną jej osobą jest brat imperatora Anton. Staje się on jej sprzymierzeńcem oraz powiernikiem, a z czasem wtajemnicza ją w spisek.
Tymczasem w kraju rośnie niezadowolenie. Lud głoduje, despotyczne rządy Valka nie podobają się również arystokracji, a relacje między braćmi się komplikują. Sonia musi wybrać, któremu z nich zaufać.
Czy będzie umiała wykorzystać swój dar, by wpłynąć na losy imperium?

PREMIERA 8 CZERWCA 2017 r.
https://shop.moondrive.pl/ksiazki/101-przeklenstwo-soni.html

2 komentarze:

  1. Ta książka ostatnio atakuje mnie zewsząd, ale dopiero teraz poświęciłam chwilę na przeczytanie opisu i... cóż, brzmi ciekawie :D Chyba się skuszę

    OdpowiedzUsuń

Na każde komentarze staram się odpowiadać albo pod postem, albo na waszych blogach, dziękuje :*