Niesamowita wiadomość dla fanów serii Pretty Little Liars!

Saturday, June 24, 2017

To już pewne! Sara Shepard – autorka znanej serii Pretty Little Liars, postanowiła wydać trzy opowieści, które opowiadają o Emily i Alison oraz historię o szaleństwie Ali. 

Jej oświadczenie na Intagramie:
Dobrze, mam cel dla wszystkich fanów #pll po zakończeniu serialu – trzy fikcyjne historie dotyczące Ali. Oto opis: Wszyscy znamy prawdziwą Ali jako diaboliczną maniaczkę, która zamordowała bliźniaczkę, Iana Thomasa i wszystkich innych, którzy weszli jej w drogę – w tym Emily, Spencer, Hanna i Aria. Ale co, jeśli jest coś więcej niż to? A jeśli Ali nie chciała zemsty przeciwko dziewczynom, zanim Courtney przyłączyła się do niej, tylko później? A co, jeśli poczuła tajemnicę, zabronioną miłość do jednej z dziewczyn, miłość, która zadecydowała, o podejmowaniu impulsywnych decyzji i głupich błędów? Wykorzystując popularność, Emily i Alison jako para – trzy książki opowiadające historię Ali w miłości i prawdziwą historię jej szaleństwa.

Na Intagramie dodała okładki książek:
W przyszłym tygodniu możecie przeczytać te dwie historie #emison Pretty Little Love (# 1) i Pretty Little Lost (# 2). Mam nadzieję, że polubisz je na tyle, tak jak ja lubię pisać. Zamieszczam linki niestety są one w formie ebooka. Chciałbym je wydać, ale nie mam prasy drukarskiej. Dzięki za to!Źródła: 
http://tigerbeat.com/2016/11/sara-shepard-pretty-little-liars-ebook-series/
https://www.instagram.com/p/BVptz-yjfVr/

© Tłumaczenie Zaczytana Majka

Może spodobają Ci się te posty

2 komentarze

  1. Nie jestem fanką PLL, więc to nie dla mnie. :)

    ReplyDelete
  2. Ever wanted to get free Google+ Circles?
    Did you know that you can get these AUTOMATICALLY AND TOTALLY FREE by registering on Like 4 Like?

    ReplyDelete

Obserwatorzy

Google+

lubimyczytac.pl