PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ czyli wielka wymiana książkowa - III edycja

PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ czyli wielka wymiana książkowa Saturday, April 29, 2017

Im wyżej jesteś, tym niżej możesz upaść - PREMIEROWA recenzja książki #207 - Katharine McGee „Tysiąc pięter”

2017 Wednesday, April 26, 2017

Grzech, który zniewolił dwa serca - recenzja książki #206 - Katy Evans „Manwhore +1”

2017 Monday, April 24, 2017

Chciałabym aby to się nie wydarzyło...

egzemplarz recenzencki Sunday, April 23, 2017

...ale muszę o tym zapomnieć

egzemplarz recenzencki Saturday, April 22, 2017

Poczytaj trochę o ludzkich emocjach - recenzja książki #205 - Janusz L. Wiśniewski „Eksplozje”

2017 Saturday, April 22, 2017

Niestety, ale musiałam to zrobić...

egzemplarz recenzencki Friday, April 21, 2017

...bo każdy ma jakieś sekrety

egzemplarz recenzencki Thursday, April 20, 2017

Każde życzenie ma swoją cenę, a ile warta jest miłość? - recenzja książki #204 - Jessica Khoury „Zakazane życzenie”

2017 Monday, April 17, 2017

Nadzieja, marzenia i miłość - recenzja książki #203 - Kim Holden „O wiele więcej”

2017 Saturday, April 08, 2017

A ty, kogo wyznajesz zasady? Trójki czy Miriady? - recenzja książki #202 - Gena Showalter „FIRSTLIFE. Pierwsze życie”

2017 Wednesday, April 05, 2017

Książkowe nowości... kwietnia

Edipresse Książki Monday, April 03, 2017

Obserwatorzy

Google+

lubimyczytac.pl