The Shadow Cadets of Pennyroyal Academy | informator książkowy

Thursday, October 27, 2016

Powieść „Akademia Pennyroyal” została okrzyknięta przez New York Times jako niesamowicie ekscytująca powieść, z bohaterką, która zasługuje na szczególne miejsce w grupie księżniczek literackich. „The Shadow Cadets of Pennyroyal Academy” to drugi tom niesamowitej opowieści oraz idealna propozycja dla fanów serii „Akademii Dobra i Zła”, którzy szukają ciekawych wrażeń.


Po pełnym trumfie zwycięstwa nad czarownicami, księżniczka Kadetka Evie udowodniła, że rzeczywiście należy do Akademii Pennyroyal. Wiadomość o jej bohaterstwie rozniosła się szeroko po całym królestwie do wdzięcznych obywateli, tym samym inspirując nowych rekrutów, którzy chcą dołączyć do Akademii. I chociaż dobrze jest wrócić do Akademii jako kadet drugiej klasy, to niektóre sprawy nie są już takie same jak kiedyś. Evie jest światkiem błędnego ataku na niewinną kobietę, ale Dyrektorka Akademii, Księżniczka Beatrycze są niepewne do tego co Evie zobaczyła jako księżniczka, która strzeże prawdy i sprawiedliwości, a nie bandytów.

Wtedy dziewczyna dowiaduje się w liście, że Akademii grozi niebezpieczeństwo. Tajne stowarzyszenie wyszło z cienia i ma plan i wszystko zależy od Evie i jej przyjació by rozwiązać i uratować Akademię Pennyroyal. 

„The Shadow Cadets of Pennyroyal Academy” to kontynuacja docenionego przez krytyków serii Akademii Penyroyal. Jest to powieść, która porwie swoich czytelników w długą i pełną przygód historię.

Tłumaczenie opisu okładki jest mojego autorstwa. Jeśli są jakieś błędy, wybaczcie. Jednak postanowiłam dodać post, ponieważ myślę, że kilka osób może zaciekawić kontynuacja. Osobiście jestem fanką tej serii i mam nadzieję, że kiedyś w Polsce pojawi się polskie tłumaczenie.

źródło okładki i opisu: amazon.com

Może spodobają Ci się te posty

0 komentarze

Obserwatorzy

Google+

lubimyczytac.pl