2016/08/31

Podsumowanie miesiąca | sierpień 2016


Sierpień zaliczam do udanego miesiąca. Dziewięć książek, gdzie łączna liczba stron to 3397. Muszę przyznać, że niektóre z nich mocno mnie chwyciły za serce i wyłam jak bóbr. Niestety wśród listy znalazły się i takie, które mnie mocno rozczarowały i myślałam, że będą one dużo lepsze.

Kim Holden, Promyczek, Wydawnictwo Filia;

 Za książki bardzo serdecznie dziękuję:


A Wy co przeczytaliście i moglibyście mi polecić?

6 komentarzy:

 1. Świetny wynik! Gratulacje ;) ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. "Promyczek" i "Kiedy pada deszcz" mnie zachwyciły. "Powietrze, którym oddycha" to bardzo dobra książka. "Prawo Mojżesza" muszę przeczytać jak najszybciej - dzisiaj premiera, a ja już zaczęłam się za nią rozglądać ;)
  Świetny wynik - powodzenia we wrześniu!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję, świetne wyniki! :D Również czytałam w tym miesiącu „Jak powietrze”, niestety ta książka na pewno trafi do sierpniowych rozczarowań. :/ Ja jeszcze walczę z czasem, by skończyć ostatnią książkę w tym miesiącu. Zostało 200 stron, zobaczymy. :D Życzę równie świetnych wyników jak te sierpniowe we wrześniu! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Ah, zazdroszczę takiego cudownego stosiku *.* Sama poluję na cztery spośród wymienionych książek, a "Promyczek" czeka u mnie na półce i mam nadzieję przeczytać go w najbliższym czasie.

  Gratuluję tak dobrego wyniku i życzę zaczytanego września ^^
  Książki bez tajemnic

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny wynik! I te książki! Same cudowności! :)

  OdpowiedzUsuń

Na każde komentarze staram się odpowiadać albo pod postem, albo na waszych blogach, dziękuje :*