2016/01/01

ZAPOWIEDŹ | M. A. Larson „Akademia Pennyroyal”

„Akademia Pennyroyal szuka odważnych dziewcząt, które chcą zostać księżniczkami i śmiałych chłopców, którzy chcą zostać rycerzami. Przybywajcie!”

Książka „Akademia Pennyroyal” M.A. Larsona to wciągająca (nie tylko najmłodszych) powieść o świecie smoków, czarownic, rycerzy i księżniczek i prawdziwa perełka literatury dziecięcej. Odniosła ona już ogromny sukces w Stanach, a przekłady ukazują się na całym świecie, od Japonii po Czechy. W styczniu pojawi się na półkach najlepszych księgarń w Polsce.

Autor: M. A. Larson
Tytuł: Akademia Pennyroyal
Wydawnictwo: Mamania
Strony: 368
Cena: 39,90
Data premiery: 13 styczeń 2016

Od wieków wiedźmy chcą zawładnąć światem i zniszczyć szczęście, pogrążając świat w mroku i nienawiści, a smoki budzą trwogę i zwątpienie. To księżniczki – wyćwiczone w Odwadze, Współczuciu, Dobroci i Dyscyplinie, mogą ochronić świat przed złym czarem, a rycerze zgasić moc drzemiącą w smokach. Nauka w Akademii Pennyroyal ma ich do tego zadania przygotować.

Evie jest jedną z nowych kadetek. Nie wie, czy jej przeznaczeniem jest zostać księżniczką, mimo że nie jest dziewczyną wysokiego urodzenia, ale nie ma innego wyjścia bo poza Akademią nie ma gdzie pójść. Czy zdoła ukończyć naukę i stanąć do odwiecznej walki jako księżniczka? Kim naprawdę jest i jaki sekret skrywa jej serce? Skąd pochodzi tajemniczy amulet na szyi Evie?

„Akademia Pennyroyal”, porównywana na całym świecie do cyklu z Harrym Potterem jest pełna niespodziewanych zwrotów akcji, wciągająca bez końca i pozostawia apetyt na kolejne części, które już niebawem będą miały swoją premierę w USA.

O autorze:
M. A. Larson – twórca scenariuszy do znanych  programów telewizyjnych stacji dziecięcych, takich jak  Cartoon Network, Disney Channel, Disney XD, Disney UK, Discovery Kids Channel, The Hub i Nickelodeon. Jest scenarzystą uwielbianej przez dzieci bajki animowanej „My Little Pony: Przyjaźń to Magia”.

Książkę można kupić w przedsprzedaży:


A wydarzeniu patronują:
- Multikino
- Lubimyczytac.pl
- Magazyn literacki Książki
- Gildia.pl
- Kawerna
- Bestiariusz Portal Fantastyczny

1 komentarz:

Na każde komentarze staram się odpowiadać albo pod postem, albo na waszych blogach, dziękuje :*