2015/10/09

Nieoficjalne spotkanie recenzentów i blogerów książkowych

W Krakowie od 22-25 października 2015 roku odbędą się Międzynarodowe Targi Książki. To wspaniałe wydarzenie, które z pewnością będzie niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Ja też tam będę i kilka innych dziewczyn, z którymi mam kontakt. Już nie mogę się doczekać tego wydarzenia! Oprócz samych Targów, planujemy z Ewą (www.zanim-przeczytasz.blogspot.com) i Anią (http://chaosmysli.blogspot.com), by zorganizować spotkanie recenzentów i blogerów książkowych, aby się poznać, wymienić doświadczeniami, zaprzyjaźnić. To spotkanie ma swoje wydarzenie na Facebook'u:

https://www.facebook.com/events/1040465229307027/1040472862639597/

Link do wydarzenia działa na dwa sposoby: klikając w obrazek Facebook'owy albo wklejony link poniżej ;-)

Myślę, że takie spotkanie to bardzo dobry pomysł! Ponadto planuję zrobić mnóstwo zdjęć i jakieś video promujące każdy blog. Zabieram sprzęt i będę działać. Dzięki temu z Targów Książki nie tylko przywieziemy wrażenia o samych Targach, ale także takie, które będą świetnym uzupełnieniem, dopełnieniem całości. Zachęcam, więc wszystkich do udziału w nieoficjalnym spotkaniu i mam nadzieję, że spotkamy się za dwa tygodnie!


Wszystkie informacje nt. w którym dniu spotkanie, a także listę blogów, które zdeklarowały się być znajdziecie w wydarzeniu. Jeśli macie jakieś sugestie i pytania, również dawajcie znać.

1 komentarz:

  1. Jaaaaka szkoda że nie dam rady jechac. Studia niestety mi wypadły w ten weekend, gdyby były same wykłady, może bym odpuściła, ale cwiczenia tez sa, wiec nic z tego niestety :(
    Szkoda bo chętnie bym wpadła tam do Was!!

    OdpowiedzUsuń

Na każde komentarze staram się odpowiadać albo pod postem, albo na waszych blogach, dziękuje :*