Serie książek, które muszę przeczytać 3/3

Monday, July 20, 2015

Część I | Część II

15. The Lying Game

Autorką tej serii jest dobrze mi znana Sara Shepard, która napisała książki z cyklu Pretty Little Liars. Uwielbiam ten cykl w całej rozciągłości mimo przedłużającej się akcji. Jestem niezmiernie ciekawa, jak wygląda sytuacja w tej serii. Serial kiedyś oglądałam, byłam nawet niepocieszona anulowaniem kręcenia kolejnych odcinków. Wielka szkoda, bo historia niezmiernie mi się podobała.

16. Beautiful Bastard

Bennett Ryan wrócił z Francji do Chicago, aby podjąć znaczące stanowisko w wielkiej firmie rodzinnej. Nawet nie przyszło mu do głowy, że asystentka, która współpracowała z nim na odległość przed jego przyjazdem, to wystrzałowa, niewinnie prowokacyjna i wyjątkowo irytująca istota, którą teraz będzie widywał codziennie. Pomimo plotek nigdy nie romansował w pracy, Chloe jest jednak pokusą, której trudno się oprzeć… Jednak gdy ich wspólne pragnienie dochodzi do granic wytrzymałości, Bennett i Chloe będą musieli zdecydować, co są gotowi poświęcić dla siebie nawzajem… Dużo czytałam o tym cyklu i mimo przeróżnych opinii od zachwytu, po neutralne opinie, muszę sama ocenić czy taki diabeł straszny jak go malują :)

17. Parabellum

O Remigiuszu Mrozie dowiedziałam się z kanału Anity na YT. Uwielbiam jej paplando! Tym jak opowiadała o Parabellum zaszczepiła we mnie chęć przeczytania tych książek. Anito, wielkie dzięki!

18. Delirium

Cykl Delirium pięknie zdobi moją półkę z książkami. Kilka razy podchodziłam nawet do przeczytania pierwszego  tomu, ale nie wiem czym to jest spowodowane, ale nie umiem wbić się w klimat tej książki, powiedzcie mi czy to tylko moje mylne wrażenie początku i jakoś to potem wszystko się zmienia? 

19. Obca

Zauroczyła mnie okładka i opis książki. Nie mogę się doczekać, aż w sierpniu po nią sięgnę i zacznę czytać! Rozpłynę się na pewno. Uwielbiam takie historie!! Przy okazji muszę obczaić serial.

20. Nocna szkoła

Świat Allie legł w gruzach. Jej ukochany brat zaginął, a ona została aresztowana – kolejny raz. Rodzice podejmują desperacką decyzję o wysłaniu dziewczyny do elitarnej szkoły z internatem. Akademia Cimmeria nie jest jednak zwyczajną szkołą. Panują tu dziwne zasady, a uczniowie to w większości bogate dzieci wpływowych rodziców. Kiedy jedna z uczennic zostaje zamordowana, Allie zaczyna rozumieć, że Akademia Cimmeria skrywa mroczny sekret. Czy w jego odkryciu pomoże dziewczynie przystojny Sylvain? A może outsider Carter?

21. Pułapka uczuć

Autorki tego cyklu nie trzeba przedstawiać. Po cudownym Hopeless i fenomenalnym Maybe Someday, nie wyobrażam sobie, że nie mogłabym przeczytać kolejnych książek! 

Może spodobają Ci się te posty

6 komentarze

 1. Z powyższych dla mnie nic, chociaż ostatnio zaintrygowały mnie tomiszcza pani Gabaldon...

  ReplyDelete
 2. Seria [delirium] jest świetna, polecam :)

  ReplyDelete
 3. W "Wybranych" nie ma wampirów, ale nie zmienia to tego, że seria warta jest przeczytania. Niedługo zabieram się za jej ostatni tom :)

  ReplyDelete
 4. Pułapkę uczuć polecam! Warto przeczytać, choćby dla samej autorki :D Reszty książek jeszcze nie czytałam, ale wszystkie mam w planach. A, no i jeszcze pierwsza część wybranych była fajna i za niedługo postaram się kontynuować czytanie serii :D

  ReplyDelete
 5. Jestem bardzo ciekawa "Obcej" oraz "Pułapki uczuć". Żadnej z wymienionych przez Ciebie serii nie czytałam :(

  ReplyDelete
 6. Wybranych już przeczytałam, został mi ostatni 5 tom:) Piękny drań również za mną, podobał mi się:) W planach mam Pułapkę uczuć:)

  ReplyDelete

Obserwatorzy

Google+

lubimyczytac.pl