Journal Your Way to Your Best Life

Monday, May 11, 2015

Zapowiedzi to nowy dział na blogu, w którym to będę prezentowała jedną książkę. Będzie to pozycja, na którą muszę czekać dłuższą chwilę albo i nie. Może to być także książka, której jeszcze nie mam, ale zapisałam sobie ją na liście oczekującej.

You First - Journal Your Way to Your Best Life
Lea Michele
27 października 2015 r.

Nowa książka gwiazdy serialu Glee i autora bestsellera New York Times Brunette Ambition, skierowała dziennik, który pomoże czytelnikom dowiedzieć się, jak zmaksymalizować swój własny sukces i szczęście w każdej dziedzinie życia, oparty na własnych, najlepszych radach (praktykach) Lei. 

Lea Michele jest jedną z najbardziej harujących kobiet w show biznesie. W 2014 r, zagrała jako Rachel Berry z Glee, wydała swój przebojowy, najlepiej sprzedający się album Louder, pisał New York Times, była również twarzą kosmetyków marki L'Oreal. Jednak mimo tych wszystkich wymagań wobec swojego czasu, udaje jej się żyć w zrównoważonym i zdrowym trybie życia. Podzieliła się wieloma tajemnicami i historiami odpowiedzialnymi za jej sukces w Brunette Ambition i teraz w swojej drugiej książce będzie uczyć czytelników, jak również mogą uzyskać to co najlepsze od samego siebie. Zdaniem Lei prowadzenie dziennika i zadanie sobie trudnych pytań, czego chcesz od życia, jest najlepszym sposobem na to, aby osiągnąć swoje marzenia. Więc określa szereg ćwiczeń, podpowiedzi w oparciu o listy jej własnego programu. Lea kieruje dziennik, który obejmie wszystkie tematy o których pisała w Brunette Ambition, w tym siłownia, diety, praca, szkoła i relacje, ale cały nowy materiał, ma pomóc czytelnikom jak być najlepszym sobą. Naszpikowana radami i doświadczeniem będzie zabawna dzięki osobistym anegdotom i innym.

Link do oryginalnego opisu: TU
Tłumaczenie: Zaczytana Majka

Może spodobają Ci się te posty

5 komentarze

 1. Wiesz może kiedy będzie dostępna w Polsce?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jak na razie książka nie zostanie wydana w Polsce. Ale planuje napisać mail w tej sprawie do kilku wydawnictw :)

   Delete
 2. W glee zagrała już w 2009 roku, a tak naprawdę 2008

  ReplyDelete
 3. kto planuje napisać emaila do kilku wydawnictw? Lea? wiesz, może czy książka pojawi się w ogóle w Europie? wiesz, może czy Lea jest w kontakcie z innymi wydawnictwami, które mogłyby wydać książkę w Europie/Polsce? ja bardzo liczę na polską wersję i dopóki nie będę miała pewności, że wyjdzie edycja po polsku to wolałabym wersji angielskiej nie kupować. a gdzieś w sieci z pół roku temu natknęłam się na komentarz, że ''You First'' nie będzie po polsku.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jest kilka wydawnictw w Polsce, które być może byłyby zainteresowane wydaniem książki. Muszę zrobić ich listę i może sama spróbuję coś ruszyć w tej sprawie. Może, któreś będzie chciało wydać jej książkę. W USA cieszy się sporym zainteresowaniem i jest bestsellerem.

   Delete

Obserwatorzy

Google+

lubimyczytac.pl